ENG
facebook twitter google foursquare mail

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

home / KURUMSAL
ROVA Kimya, 1940'lı yıllara dayanan ticari hayatını, 2006 yılında yaptığı yatırımlar ile, temizlik ve hijyen kimyasalları üreticisi olarak devam ettirmektedir. Sizlerden aldığı güç ve güvenle, yıllar içinde üretim kapasitesini artırmış ve halen de yeni projeleri faaliyete geçirerek artırmaya devam etmektedir.

ROVA Kimya, geniş ürün portföyü ile; otel, hastane, okul, fabrika gibi birçok geniş kapsamlı kurum ve kuruluşların yanı sıra, ev ve ofisler için de çoklu çözüm olanakları sunmaktadır.

ROVA Kimya, üretmiş olduğu ürünleri, size ve doğaya verdiği önemi ve çevreye olan saygısını, büyük bir titizlikle ve ar-ge çalışmalarıyla bütünleştirerek sunmaktadır. Elde ettiği tecrübelerini, yenilikçi anlayışından vazgeçmeden geliştirmekte ve her zaman en iyi olanı elde etmek için verdiği çabayı görev saymaktadır. Bu çalışmaların ışığında imal edilen temizlik ve hijyen ürünlerimiz, tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek kapasite ve kalitededir.

ROVA Kimya olarak, yurt içindeki ve yurt dışındaki müşterilerimizin bize sağlamış olduğu güveni en büyük sermaye kabul ederek kendisine hedefler çizmiştir. Bu hedeflere ulaşmamızdaki en iyi yolun, kalite, dürüstlük ve hizmet ilkeleri ile bütünleştiği bilincini hiçbir zaman kaybetmeden üretimini sürdürecektir.
Büsan Org. San. Bölg. Fevzi Çakmak Mah. 10645 Sokak No: 6 Karatay/KONYA
Tel:+90 332 345 18 70 - Faks:+90 332 345 18 74
  Anasayfa / Kurumsal / Markalar / Haberler / Msds / İnsan Kaynakları / İletişim
Copyright © 2014 Rova Kimya tüm hakları saklıdır.
uzmandijital